O VAŠE OBJEDNÁVKY SE POSTARÁ MONIKA 724881096 RÁDI VÁM PORADÍME NA OBCHOD@LAMPONE.CZ TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME NA 724881096

Antioxidanty v kosmetice

Antioxidanty chrání pleť

Antioxidanty chrání náš organismus proti tzv. stresu. Zároveň podporují imunitu a udržují těle v rovnováze. Mohou nám pomoci od celé řady problémů. Jako například cévní a srdeční onemocnění, dokáží zpomalit proces stárnutí buněk, předchází vzniku rakoviny, přispívají k detoxikaci jater a tlustého střeva a pozitivně působí na nervový systém a kvalitu pleti.

Antioxidanty najdeme v těchto potravinách:

borůvky, ostružiny, hroznové víno, maliny, meloun, kustovnice čínká, polody acai berry, brusinky, jahody, jablky, brokolice, kapusta, lilek, česnek, paprika, mrkev, špenát, fazole, zelený čaj, kopr,máta, rajčata

Kromě těchto potravin jsou dalšími zdroji antioxidantů také vitamíny A, B6, C a E a dále například beta-karoten,selen nebo zinek.

Kosmetika s antioxidanty má největší přínos pro pleť jako takovou. Působí přímo na pleť, pečuje o pokožku a kožní buňky, které regeneruje, zbavuje je škodlivin a dodává energii a anti-age efekt.

Ideální je kosmetika, kde jsou kromě antioxidantů obsaženy zároveň i hydratační složky, které pleť celkově podpoří a zpomalí procesy stárnutí. Při volbě kosmetiky je třeba sledovat hlavně účinné látky, jako například zinek, výtažek zeleného čaje, hroznového vína(jeho štávy nebo oleje z jader) nebo vitamíny A a E.

Doporučujeme:

Antistres lifting sérum - příjemné sérum obsahující výtažek ze zeleného čaje, kyselinou hyaluronovou, beta-glukan, vitamín E nebo olivový olej skvěle vypne a zjemní pleť. Antioxidant s výtažkem ze zeleného čaje se postará o detoxikaci pleti a bojuje proti volným radikálům. Osvěží a rozjasní.

https://www.lampone.cz/liftingove-serum-pro-osvezeni-a-vynuti-pleti-antistres-lifting-serum-for-life-madaga--30ml/

Denní krém z olejem z hroznových jader - ryze přírodní krém založený na vinné révě a výtažku ze šťávy z hroznů, BIO mandlovém oleji a oleji z hroznových jader, BIOsacharidu nebo bambuckém másle zajistí pleti sametový vzhled, poskytne ji anti-age efekt a dodá potřebnou energii i ochranu kožních buněk. O to se postarají právě antioxidanty obsažených v přírodních olejích lisovaných za studena. Ideální pro všechny typy pleti kromě mastné.

https://www.lampone.cz/denni-krem-s-olejem-z-hroznovych-jader-grapevine-line-therapy-for-life-madaga-50ml/