O VAŠE OBJEDNÁVKY SE POSTARÁ MONIKA 724881096 RÁDI VÁM PORADÍME NA OBCHOD@LAMPONE.CZ TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME NA 724881096

Čajovník v kosmetice

V kosmetice se využívá čajovník čínský, ale hlavně čajovník australský, z něhož se získává silice známá svými antiseptickými účinky. Využívají se z něj hlavně extrakty z listů a také olej, který je lisován za studena z jeho semen. Tento proces umožňuje uchování prakticky většiny látek. Jakmile dojde k tepelné úpravě, množství účinných látek se snižuje.

Z hlediska vlivu na náš organismus je tak lokální aplikace přípravků z čajovníku prospěšnější než jeho vnitřní užité.Jednak má šanci působit ihned na daném místě, a hlavně má v sobě uchovány prakticky všechny prospěšné látky.

Kosmetické přípravky s obsahem čajovníku tak pleť chrání proti volným radikálům a působí protizánětlivě. Celkově podporují imunitu pleti a mají anti-age účinky tzn. zvyšují elasticitu pleti a regeneraci kožních buněk.

Zkuste S.O.S Gel s čajovníkem. Je to jemný chladivý gel určený pro akutní boj s akné a jeho následky. Obsahuje olej z čajovníku australského, který působí jako antiseptikum, regenerace. Je vhodný i při oparu nebo bodnutí hmyzem. Ideální aplikace je 1x-3x denně na postižené místo.

https://www.lampone.cz/for-life-madaga-gel-s-cajovnikem-antibakterialni-18ml/