O VAŠE OBJEDNÁVKY SE POSTARÁ MONIKA 724881096 RÁDI VÁM PORADÍME NA OBCHOD@LAMPONE.CZ TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME NA 724881096

Čistění pleti jako základ zdravé pleti

Čistění pleti jako základ zdravé pleti

 

Pokud budete mít sebekvalitnější pleťový krém, bude k ničemu, pokud zanedbáte správné čistění pleti. Péče o pleť je základ.

Přes den na naší pleti ulpí mnoho nečistot i prachu, a i když jste se zrovna nelíčila, je potřeba pleť důkladně vyčistit, aby mohla regenerovat. Měla by být vyčištěná do hloubky, aby póry nezůstaly zanesené a aby do nich mohly proniknout hlouběji účinné látky z krému.

FOR LIFE & MADAGA  pleťové krémy a přípravky na čištění pleti si poradí i s citlivou pletí například Čistící duobasí 2DERM. Je to taková příjemně vonící emulze, která je nedráždivá a tak se skvěle hodí i pro osoby s citlivou nebo narušenou pokožkou. Emulze voní příjemně citronově po meduňce.

Taky z vlastní zkušenosti nedám dopustit na řadu s Minerály z Mrtvého moře. Pleť jemně vyčistí a zároveň vyživí. Obsahuje čistící oleje a emulgační komplex, které dokonale stimulují. FOR LIFE & MADAGA řada Mineral je pro všechny typy pleti.

K dočištění pleti je nutné použít tonikum, které si můžete vybrat podle typu pleti. Pro suchou Hydronutritive tonikum, pro normální a smíšenou Balance tonikum a pro mastnou a rozšířené póry Control tonikum. Já osobně střídám Balance a Control, podle toho jestli mně zrovna trápí nějaký pupínek nebo ne:-)

T- zónu převážně čistím Control tonikem a zbytek dočišťuji buď  Balance nebo Mineral tonikem. Všechny tonika obsahují bylinné extrakty a jsou za rozumnou cenu.

Poté naneste krém na pleť.

Tonikum je dobré použít i ráno, aby se pleť pěkně nastartovala na celý den.