O VAŠE OBJEDNÁVKY SE POSTARÁ MONIKA 724881096 RÁDI VÁM PORADÍME NA OBCHOD@LAMPONE.CZ TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME NA 724881096

Proč je kyselina hyluronová ted tak populární?

Proč je kyselina hyluronová ted tak populární?

v posledních letech potkáváme všude: v hydratačníchpleťových krémech, sérech a maskách, nejnověji v kosmetice na vlasy. Proč je tak populární? Dříve se ní léčily popáleniny a kožní vředy, od let sedmdesátých ji používají i oční chirurgové a nově se přidává i do očních kapek a roztoků na kontaktní čočky. 

Co nám dělá s pletí?

Kyselina hyaluronová se nachází v každém z nás a pokožka jí obsahuje až 50 %. Je důležitá pro udržení optimální vlhkosti, pružnosti a pevnosti pleti. Podporuje tvorbu kolagenu a chrání elastinová vlákna. Okamžitě obnovuje objem pleti a viditelně ji zjemňuje. Významně se podílí na hydrataci, dodává vodu pleti.

Ideální je použití po slunění, okamžitě dodá pleťi potřebnou vlhkost.

FOR LIFE & MADAGA nabízí koncentrované hydrofilní sérum v optimálním složení s vynikající schopností vázat a udržet vodu v pleti. Můžete vyzkoušet HYALURONIC ACID sérum nebo HYALURONIC ACID krém.

Neucpává póry, je nekomedogenní, zjemňují texturu pleti, obnovuje její elasticitu, což pomáhá v boji proti vráskám a vypnutí pokožky.