O VAŠE OBJEDNÁVKY SE POSTARÁ MONIKA 724881096 RÁDI VÁM PORADÍME NA OBCHOD@LAMPONE.CZ TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME NA 724881096

Kosmetika pro oční okolí

  V první řadě bychom měli volit přípravky podle typu pleti, věku a určitě bychom měli koukat na složení, které pleti poskytuje odpovídající péči ve formě krémů či sér.

S používaním je možné začít již od 25 roku a to především s hydratačními krémy například Oční balzám Lipoderm https://www.lampone.cz/ocni-hydrobalzam-for-life-madaga-lipoderm-30ml/, v pozdějším věku potom s krémy, které bojují s prvními vráskami například Oční Dermaclinic https://www.lampone.cz/ocni-krem-pro-citlivou-plet-dermaclinic-for-life-madaga-30ml/ . Na paměti bychom měli mít, že séra jsou vhodná jen pro zralou pleť a nebít se je od mladého věku používat.

Při aplikaci krémů či sér je vhodné používat jen minimální množství buď jemnými poklepy nebo vmasírovat do pokožky a počkat až se do pleti vstřebá. Šetříme tím množství spotřebovaného krému a zbytečně nedráždíme pleť.

Minerální krém pro výživu nejjemnější kůže vhodný pro všechny typy pleti https://www.lampone.cz/ocni-krem-s-mineraly-z-mrtveho-more-for-life-madaga-30ml/