O VAŠE OBJEDNÁVKY SE POSTARÁ MONIKA 724881096 RÁDI VÁM PORADÍME NA OBCHOD@LAMPONE.CZ TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME NA 724881096

Kdy použít sérum a kdy krém?

Kdy zvolit krém a kdy sérum?

Okolo pleťových sér panuje celá řada mýtů. Část žen mají pocit, že sérum patří v „povinné výbavě až v pozdějším věku. Nebo, že se používá buď krém nebo sérum a že sérum patří „jen“ do kosmetického salonu.

Rozdíl je hlavně v poměru účinných látek. Séra se pohybují okolo 60% aktivních látek u krému je to okolo 30%.

Pleťového krému se používá větší množství, zatímco sérum stačí malé množství jemně poklepat do kůže obličeje.

Určitě je důležité zmínit fakt, kdy například u kyseliny hyaluronové je většinou uvedeno, že obsahuje 100% kyselinu hyaluronovou, vždy se jedná o 100% čistotu látky, nikoli její procentuální podíl v přípravku.

Tento údaj se většinou nachází až pod popiskem jako např. 1% koncentrace kys.hyaluronové apod. Nejedná se určitě o klamání zákazníka, jelikož si musíme uvědomit, že 100%kyselina hyaluronová je účinná látka, kerá je dodávána v práškové podobě a na pleť ji v této podobě nelze aplikovat. To jen na vysvětlenou:-)

Séra na rozdíl od krému, které působí spíše zevně, séra mohou díky své konzistenci pronikat do hlubších vrstev pleti a řešit problémy přímo tam.

Užíváním sér už od 25. nebo 30. roku nijak pleť nezatěžujeme. Naopak, řešíme tak případné první vrásky včas a dokážeme tak pleť aktivovat ještě v době, kdy jsou příznaky pleti minimální.

V naší nabídce si určitě vyberete z řady značky FOR LIFE & MADAGA pleťové sérum i pleťový krém, například antistres lifting sérum, collagen serum, sérum s kyselinou hyaluronovou a další.

Péče o pleť je základem , ale nezapomínejte také na dobrou náladu a úsměv, který sluší každé ženě.

Krásné sluneční dny přeje Monika