O VAŠE OBJEDNÁVKY SE POSTARÁ MONIKA 724881096 RÁDI VÁM PORADÍME NA OBCHOD@LAMPONE.CZ TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME NA 724881096

Kožní ekzémy

Jak ulevit kůži?

Kožní ekzémy bohužel patří mezi moderní civilizační choroby. Je jich celá řada, nejčastější z nich jsou: zánět kůže vlivem dráždidel, nebo toxických lítek, mikrobiální ekzem, atopický ekzém a tak dále.Vyznačují se extrémně suchou pokožkou, zarudnutím, svěděním, někdy je kůže v narušeném místě i zduřelá.

Měli bychom se snažit vyvyrovat všem alergenům, at už v přírodě, domácnosti i v jídle. Střídání teplot v období jara a podzimu, nám taktéž nepřidá na zdraví kůže.

Krémy na pleť by pochopitelně mely být vybírány obvzláště šetrně. Nesmí zatěžovat a mely by být určeny pro citlivou pleť.Důležité jsou přípravky, které zamezí svědění, pokožku zklidní a ochrání po opalovaní, například 2Derm Reha. Doporučujeme i omezit konzumaci exotických pokrmů, kořeněných jídel.

Doporučujeme zvolit kavalitní kosmetiku, nejlépe bariérové krémy, které na pokožce vytvoří ochranu, tedy jakýsi štít, pod kterým se může hojit a zárověň je zamezeno ztrátě hydratace.

https://www.lampone.cz/kompletni-sada-na-obnovu-barierove-funkce-pleti-2derm-transparent/