O VAŠE OBJEDNÁVKY SE POSTARÁ MONIKA 724881096 RÁDI VÁM PORADÍME NA OBCHOD@LAMPONE.CZ TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME NA 724881096

Zázrak jménem mořské řasy

Zázrak ukrytý pod hladinou aneb Mořské řasy v kosmetice

Díky neskutečnému koktejlu obsažených látek a jejich působení na naši pokožku se mořské řasy staly hojně užívanou přírodní součástí nejrůznějších kosmetických přípravků, od tělových a pleťových krému, přes masky, oční krémy a obklady, až třeba po pleťové vody a tonika.

V těchto přípravcích mají výrazně pozitivní účinek na naši pleť.

Je to hlavně buněčná ochrana, kterou potřebujeme v každém věku, nebo at je léto či zima. Mají blahodárný účinek, vyživují a podporuje obranyschopnost. Je to díky obsahu minerálů, vitamínu a stopových prvků. Pleť podpoříme i sacharidy, které se v řadě možských řas nachází. Právě díky nim naši pleť vypneme a dodáme ji dokonalý sametový vzhled.

Mořské řasy jsou považovány za zázrak a elixír života ukrytý pod hladinou. Řasy jako takové jsou hebké, pružné, ohebné a přesně tyto vlastnosti mohou nabídnout naší pleti. Vedle kosmetiky s minerály Mrtvého moře jsou přípravky obsahující mořské řasy dalším spektrem produktů a síle pocházející právě z moře a jeho světa pod hladinou.

Nezapomínejte na připravky na pleť, ve kterých se nachází účinné látky mořských řas. Z výrobků od For life a Madaga doporučuji sadu s Minerály z mrtvého moře nebo Elixír pro sametovou pleť s extraktem z mořských řas.

Řasy v jiném, než kosmetickém odvětví si nejčastěji spojíme s přípravou exotických jídel, například Sushi.Mořská řasa je často považována za potravinu budoucnosti. Nachází se v nich například zhruba 15x více vápníku než v mléce a dokonce 20x více minerálů než v běžné zelenině. Obsahují vitamíny A,B,C,D,E nebo hořčík, draslík, jod.

Já osobně zná například řasu NORI, která je nejběžnější a nejznámější. Vyskytuje se na pobřeží, ručně se sbírá za odlivu a následně suší. Obsahuje vápník, jod, železo, vitamín E a B12, bílkoviny a aminokyseliny. Díky této kombinaci pomáhá při nemocech oběhové soustavy a napomáhá snižovat vysoký krevní tlak.

Vedle svého unikátního složení jsou mořské řasy prospěšné pro naše zdraví. Mají totiž schopnost kožním buňkám poskytnout dokonalou ochranu a zbavit se toxických látek jako jsou volné radikály, ale i těžké kovy. Působí také výrazným regeneračním a revitalizačním účinkem nebo dokonce zlepšuje cévní systém.