O VAŠE OBJEDNÁVKY SE POSTARÁ MONIKA 724881096 RÁDI VÁM PORADÍME NA OBCHOD@LAMPONE.CZ TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME NA 724881096
Kód: 1797 | Značka: AUTOSOL

Sada na motorku Waterless Cleaner a Bluing Remover

689 Kč
Skladem

Zvýhodněná sada obsahuje Bezoplachový čistič pro mytí bez vody. Rychle vyčistí a vyleští lak, plexi i kovové části. Dále obsahuje Čistič zamodralých a zbarvených svodů, který účinně odstraní znečištění z chromovaných, nerezových i titanových výfuků, aniž by poškodil povrch. 

Sada na motorku Waterless Cleaner a Bluing Remover obsahuje Bezoplachový čistič pro mytí bez vody. Rychle vyčistí a vyleští lak, plexi i kovové části. Dále obsahuje Čistič zamodralých a zbarvených svodů, který účinně odstraní znečištění z chromovaných, nerezových i titanových výfuků, aniž by poškodil povrch. Navíc je v balení praktická Dezinfekce na respirátory a roušky s rozprašovačem.

 

Waterless Cleaner

  • Bezoplachový čistič pro mytí bez vody, rychle vyčistí a vyleští lak, plexi i kovové části. Ideální pro mytí motorky, když nemáte přístup k vodě.

 

Čistič zamodralých a zbarvených svodů

  • Trápí Vás zamodraní výfuků? Zabarvení svodů? Ulpělá a připálená guma, kůže či třeba asfalt? Nic z toho není problém pro čistič výfukových svodů Bluing Remover Autosol. Úplně odstraní znečištění z chromovaných, z nerezových i z titanových výfuků, aniž by poškodil povrch.